Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

W jaki sposób stworzyć filmik animowany?

Photoshop, Lightroom, tworzenie grafiki i edycja zdjęć

xnn

W jaki sposób stworzyć filmik animowany?

Post26 kwie 2016, o 12:28

Potrzebowałbym stworzyć krótki filmik animowany, taki do 4-5 min który tłumaczyłby w prosty sposób zasadę działania skomplikowanych procesów. Filmik byłby docelowo z podkładem lektorskim.

kajme

Re: W jaki sposób stworzyć filmik animowany?

Post27 kwie 2016, o 09:06

Do tego typu rzeczy wykorzystuje się zwykle kilka programów graficznych. Adobre Photoshop, Sony Vegas Pro, Adobe Flash Professional itd itd.
Nie wiem czy nie taniej zlecić to w jakimś studio które zajmuje się projektowaniem i tworzeniem tego typu grafik. Pytaj w Studio Pigeon.
Awatar użytkownika

eduKasia

Post10 maja 2016, o 09:21

ja robiłam tego typu animację (objaśniającą działanie układu piramidowego) we Flashu, wyszło całkiem nieźle

mothman

Post18 maja 2016, o 16:49

A bardzo skomplikowane te animacje mają być? Jak nie to może spróbuj darmowym OpenToonz się pobawić.

idzikkamil

Post22 maja 2016, o 19:58

Sony Vegas Pro to całkiem niezły program do tego typu rzeczy. Dosyć przejrzysty i niezbyt skomplikowany w obsłudze.

JanekO

Post26 sie 2016, o 13:34

Cześć. Jest kilka programów do tego, niestety wszystkie komercyjne. Jeśli jednak już posiadasz jakiś to pomocny będzie kurs Tworzenie filmów (To na ABC Wiedzy - Kursy DVD w dziale Video). Osobiście polecam te kursy , bo mam ich trochę a każdy coś wniósł do mojej "działalności" Odpowiedni komputer o o dpowiednich parametrach też przydał by się.

Pozdrawiam

Np. I5 , I7 + dobra karta grafiki i monitor np. Eizo

Wróć do Grafika i Fotografia