Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Wasze opinie o skupach aut

Dowolne, luźne tematy

Aleex

Wasze opinie o skupach aut

Post25 kwie 2018, o 09:15

Cześć,

potrzebuje waszej pomocy. Od miesiąca próbuje sprzedać mojego golfa 3. Bardzo małe zainteresowanie, chyba za stary samochód i lakierniczo trochę szpetny. Kolega doradził mi, żebym podzwonił po skupach aut z naszych Bydgoskich okolic. Generalnie każdy oferuje 50% rynkowej wartości, jeden Pan z skupu Auto Dave - http://www.autodave.pl/ Zaoferował 70% - Jak myślicie to dobra kasa czy lepiej się trochę pomęczyć i sprzedać na własną rękę?

sempreSectume

Re: Wasze opinie o skupach aut

Post29 kwie 2018, o 20:05

Ja generalnie jestem bardzo sceptyczny co do takich skupów.

karol652

Post18 maja 2018, o 23:17

Mówiąc szczerze wychodzę z założenia, że szukając swojego wymarzonego samochodu warto jest korzystać z portali ogłoszeniowych i niezastąpionego https://allegro.pl/kategoria/samochody- ... ing=syrena (uwielbiam pojazdy zabytkowe – marzy mi się zakup Syreny, co mam wrażenie możliwe będzie wyłącznie za pomocą tego portalu – nigdzie indziej nie natknąłem się na żadne ogłoszenia związane z jej sprzedażą).

opota

Post19 maja 2018, o 14:47

sempreSectume pisze:Ja generalnie jestem bardzo sceptyczny co do takich skupów.

A czemu? Moim zdaniem czasami taki skup to jedyna opcja, żeby w miarę korzystnie pozbyć się auta.

Bigga

Post18 lip 2018, o 21:15

Moim zdaniem korzystanie ze skupu aut jest bardzo wygodne. Szczerze mówiąc nie chciałoby mi się wystawiać samochodu na portalach aukcyjnych i licytować się z ludźmi o każdą złotówkę. A na przykład na http://goldcar24.pl/kontakt/ można sobie wypełnić gotowy formularz wyceny i od razu dowiedzieć się, ile nasze auto jest warte. W skupie tym można sprzedać zarówno auto osobowe, jak i odstawcze, prywatne, a także służbowe. Cena w dużej mierze zależy oczywiście od stanu technicznego samochodu.

opota

Post20 lip 2018, o 12:35

Przede wszystkim o samochód trzeba dbać. Ostatnio sprawdzaliśmy hamulce i moja droga hamowania przy 100km/h wynosiła ponad 50 metrów! To naprawdę o wiele za dużo. Teraz zakupiłem https://www.continental-opony.pl/transport i jest zupełnie inaczej, udało się zejść bezproblemowo do mniej niż 40 metrów, widzicie różnicę? Warto jest sprawdzać od czasu do czasu takie rzeczy, bezpieczeństwo przede wszystkim!

personanongrata

Post20 wrz 2018, o 20:32

Wiesz co ogólnie powinieneś trafić do ludzi najbardziej i najszybciej na fecebooku. Skupu nie są tak popularne jak internet, w którym ludzie najczęściej dokonują zakupów. Ja tak samo mam z oponami.. chciałam sprzedać letnie i kupić zimowe. Nie ma nikogo zainteresowanego. Jestem zainteresowana kupnem opon imperial https://www.ceneo.pl/oferty/opony-imperial. Może w tę stronę się uda :)

dadino

Post15 paź 2018, o 18:21

Ja nie jestem ufna jeśli chodzi o takie miejsca, wolę sprzedać po znajomości albo na jakimś portalu, a o kupowaniu to już nie ma mowy. Wolę odłożyć i kupić w salonie, zresztą teraz mam mazdę kupioną właśnie w salonie Klimczak w Częstochowie i mi świetnie służy

tsunami123

Post22 paź 2018, o 11:30

Ja chciałbym polecam stronę przyczepy samochodowe warszawa mają wszystko co potrzeba do przyczepy. Jeśli macie lawetę albo przyczepę samochodową to zobaczcie co oferują na stronie. Jest to duży sklep internetowy z przyczepami i lawetami ale nie tylko bo są akcesoria i części. Bardzo duży wybór i niskie ceny. Macie też wypożyczalnie. Polecam zajrzeć.
Awatar użytkownika

Malfoy

Postwczoraj, o 15:33

Według mnie na skupach samochodowych trudno o dobre ceny, bo takie firmy liczą przede wszystkim na wysoki zysk, a zadowolenie klienta jest na drugim miejscu. Inaczej sprawa wygląda na skupach katalizatorów, jakim jest choćby Unimetal Recycling. To największe polskie centrum recyklingu katalizatorów, w którym sprzedać można katalizatory za naprawdę dobre pieniądze. Z każdej transakcji zadowolony jest zarówno klient, jak i sama firma.

;)

Wróć do Hydepark