Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Wkurzony na kurs ReactJS w praktyce

Dreamweaver, XHTML, CSS, JavaScript, jQuery

dav34

Wkurzony na kurs ReactJS w praktyce

Post4 maja 2017, o 23:49

Panowie i Panie powiem wam, że jestem mega wkurzony na ten kurs bo tak naprawdę nie wiem już o co chodzi, jestem po prostu zagubiony i w jednej wielkiej kropce. Może przez to, że kurs jest już trochę przestarzały i zasady projektowania w ReactJS się pozmieniały, ponieważ w kursie wersja recta to 15.3.2 a obecna jest 15.5.4. Błagam was o wytłumaczenie jednej rzeczy. Wszędzie gdzie wchodzę na strony o ReactJS jest jedna powtarzająca się rzecz, nawet na ich głównej stronie jest tutorial, a na samym początku to:

class ShoppingList extends React.Component {
render() {
return (
<div className="shopping-list">
<h1>Shopping List for {this.props.name}</h1>
<ul>
<li>Instagram</li>
<li>WhatsApp</li>
<li>Oculus</li>
</ul>
</div>
);
}
}

a głownie chodzi mi to te klasy i rozszerzenia, czyli: class ShoppingList extends React.Component

W kursie nie ma o tym mowy, są tam zmienne, funckje, komponenty, moduły ale żadne class czy extends. Miałbym do was prośbę. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Bo ja sam już nie wiem czy mam się dalej uczyć z tego kursu, jeśli tak to pod jakim kontem zmienić moją naukę, czy tak jak jest wszędzie stosować class i extends czy zostać przy modelu z kursu? Bardzo bym prosił o wytłumaczenie bo już nie wiem co mam robić. Pozdrawiam

axel1991

Re: Wkurzony na kurs ReactJS w praktyce

Post25 lip 2017, o 22:11

Witam:)
proponuje kupić pierwszą lepsza książkę o JavaScript. Dlaczego książkę, ponieważ autor to ułożył w jakieś sensownej kolejności i zazwyczaj omawia 80% tematów. Potem kup kurs o JavaScript od podstaw i w praktyce. Poświęć czas na obejrzenie. Potem to przepisz. Daj sobie czas na ułożenie wiedzy. Nie znając HTML5, CSS3 i dobrych podstaw JavaScript nie zabieraj się za Reacta Angulara czy JQuery to Twoja strata czasu. Bo wszytko się na Tobie zemści. Jak byś znał JavaScript to byś nie zadawał tego pytania.
p.s Ja też kiedyś zaczynałem i naprawdę to jest złota rada. Na nauke programowania potrzeba dużo czasu i jeszcze więcej zaparcia. Dlatego to jest takie fajne ;) powodzenia Alex

Wróć do Projektowanie w XHTML i CSS