Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

woocommerce nie wysyła mail z potwierdzeniami

Joomla!, Drupal, WordPress i inne...

lopezhot

Re: woocommerce nie wysyła mail z potwierdzeniami

Post13 sie 2016, o 12:31

Witam, mam ten sam problem: Kupujący i Sprzedający nie otrzymują maila potwierdzającego zakup (metoda płatności PayPal i Przelewy24). Co ciekawe – podczas wyboru „zwykły przelew bankowy” – maile przychodzą normalnie. Oczywiście funkcja ta jest włączona, a mail docelowy jest z tej samej domeny. Jest to bardzo uciążliwe gdyż aby sprawdzić czy ktoś coś kupił konieczne jest logowanie do panelu :/ Udało się to komuś rozwiązać ?

kedzior85

Post12 kwie 2017, o 12:52

Czy ktoś już sobie poradził z problemem??

Również potrzebuję pomocy. W moim przypadku system woocommerce nagle z dnia na dzień przestał wysyłać powiadomienia, nic nie było zmieniane w konfiguracji.

Maile normalnie są wysyłane z formularzów kontaktowych (czyli serwer nie blokuje), natomiast jeśli chodzi o woocommerce to mail po zakupie nie przychodzi ani do klienta ani do administratora.

Wszystko jest skonfigurowane prawidłowo, skrzynka jest w domenie sklepu

Proszę o wskazówki jak poradzić sobie z tym problemem

kedzior85

Post12 kwie 2017, o 13:58

Znalazłem rozwiązanie, problem jest spowodowany aktualizacją motywu storefront.

Należy dodać jedną linijkę kodu do functions.php motywu i problem znika

Znalazłem rozwiązanie pod adresem https://wordpress.org/support/topic/3-0 ... ng-issues/
Poprzednia

Wróć do Systemy CMS