Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

WP - Problem z podglądem edytowanej strony

Joomla!, Drupal, WordPress i inne...

bahuone

WP - Problem z podglądem edytowanej strony

Post18 sty 2015, o 12:13

Witajcie,
Zakupiłem hosting na eduweb, zainstalowałem WP w podobny sposób, jak radził Grzegorz w kursie dotyczącym WP. Czyli nie bezpośrednio w pubic_html tylko stworzyłem jeszcze jeden katalog. Postawiłem prostą stronkę, Wyedytowałem index.php i przeniosłem do folderu public_html. Stronka działa pod wykupioną domeną, ale mam problem i nie bardzo mogę go rozwiązać.

Mianowicie, strona nie jest nastawiona na blog, tylko na kilka podstawowych statycznych stron. Problem dotyczy edycji strony i podglądu. Jeżeli na stworzonej stronie, coś dodam lub usunę i dam podgląd, to żądne zmiany się nie wyświetlają, natomiast gdy dam zaktualizuj to zmiany zostają zapisane.

Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Nie bardzo wiem jak to ugryźć, teraz edycja jest na "czuja".

Pozdrawiam,
Krzysiek

Edit:
Postawiłem kolejnego WP tym razem na subdomenie hosting.eduweb, niestety problem jest ten sam, co powyżej. Strona, która jest pierwotnie stworzona przy instalacji wyświetla wyedytowane dane, natomiast nowo dodana strona do menu już nie, zmiany dopiero widać po zaktualizowaniu, a nie podejrzeniu.

Do tej pory, pracowałem na WP 4.0 (nie aktualizowany i śmiga wszystko ok), ale dla obu powyższych od razu instalowałem 4.1 może to wina samego WP?

bahuone

Re: WP - Problem z podglądem edytowanej strony

Post22 sty 2015, o 15:32

Nikt się nie spotkał z takim problemem?

bahuone

Post22 sty 2015, o 20:11

Problem dotyczy permalinków. Ustawiając na Nazwa wpisu podgląd nie działa, jednak kiedy wrócę do ustawień domyślnych podgląd zaczyna funkcjonować poprawnie na każdej stronie. Gdzieś wyczytałem, że może to być problem z brakiem pliku .htaccess, jednak wrzucenie go na FTP nic nie zmienia :( Już nie wiem, co można zrobić, aby to działało poprawnie przy ustawieniach - nazwa wpisu w bezpośrednich odnośnikach.

bahuone

Post24 sty 2015, o 02:30

Wina jednak leżała po stronie hostingu. Temat można usunąć.

Wróć do Systemy CMS