Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Zmiana czcionek w szablonie joomli przez parametr szablonu

Joomla!, Drupal, WordPress i inne...

Mirczens

Zmiana czcionek w szablonie joomli przez parametr szablonu

Post17 cze 2013, o 00:41

Witam,

Przerabiam sobie właśnie zakupiony kurs Joomla techniki pracy i po złożeniu go i zainstalowaniu zaczyna to coraz fajniej wyglądać. Doszedłem jednak do momentu w którym już od dawna ciągle się zacinam jak próbuję z tym coś robić a mianowicie własne fonty na stronie joomli , wiem że realizowane jest to przez font-face w pliku css i niby dodaje odpowiedni kod, podpinam font pod dany element (znacznik) strony ale nie zawsze mi to działa. Teraz chciałbym zrobić wybór czcionki w szablonie tworzonym poprzez odpowiednie parametry szablonu ale czy mógł by mi ktoś powiedzieć jak dodać do szablonu parametr przechowujący font tak żeby działała podmiana fonta. Chodzi mi np o wybór z kilku lub kilku nastu dostępnych fontów w folderze ccs/fonts szablonu. Będę bardzo wdzięczny za rozjaśnienie mi tego tematu.

Wróć do Systemy CMS