Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Monitoring wewnętrzny pomieszczeń

PC, Mac, monitory, tablety, iPody oraz inne zabawki (-:
  • Wiadomości
Offline

xnn

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 15 sty 2015, o 17:00

Monitoring wewnętrzny pomieszczeń

Post16 sie 2017, o 13:25

Potrzebuję systemu przy pomocy którego mógłbym monitorować co dzieje się w wybranych pomieszczeniach. Dodatkowe funckcje to możliwość zapisu na 14 dni oraz opcjonalnie możliwość podglądu przez internet. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć?
Offline

and24

  • Posty: 31
  • Rejestracja: 2 sty 2016, o 10:50

Re: Monitoring wewnętrzny pomieszczeń

Post17 sie 2017, o 06:56

Pytanie czy to ma być połączenie przewodowe czy bezprzewodowe. Niezależnie od podjętej decyzji wchodziłbym systemy IP. Np bezprzewodowo z pomocą trochę lepszych urządzeń transmisyjnych WiFi np. Ubiquity można zbudować stabilny i pewny system.
Kamery: minimum 1,3 mpx z full hd, wtedy obraz będzie jakościowo na przyzwoitym poziomie. Długość zapisu zależy od wybranego rejestratora a raczej pojemności dysku.
Zapytaj w CTR: http://www.ctr.pl/zestawy-kamer/dom.html porozmawiaj tam z konsultantem, doradzi.
Offline

karol652

  • Posty: 177
  • Rejestracja: 13 gru 2017, o 16:22

Re: Monitoring wewnętrzny pomieszczeń

Post16 sie 2018, o 14:41

Monitoring to bardzo dobre zabezpieczenie, szczególnie, jeśli zdecydujemy się na nowe technologie. Polecam w tym celu sprawdzić firmę http://profsat.pl/monitoring/ która do montażu wszystkiego zatrudnia najlepszych specjalistów. Z nimi będziesz mógł się poczuć dużo bezpieczniej. Taki monitoring może być oczywiście montowany w domu, ale również i w firmie.
Offline

opota

  • Posty: 12
  • Rejestracja: 3 gru 2017, o 18:53

Re: Monitoring wewnętrzny pomieszczeń

Post27 sie 2018, o 19:06

My mamy sprzęt od Fonex i generalnie jest solidny. Zainstalować można tak naprawdę samemu. Co w ogóle chcesz monitorować? Bo jeśli chodzi np. o jedną kamerkę - to wystarczy zamówić w sklepie internetowym, a jeśli masz jakiś większy obiekt, to warto pomyśleć jeszcze o czujce itd. My u nas zainstalowaliśmy nawet atrapę kamery przed wejściem - okazało się, że są bardzo skuteczne.

Wróć do Hardware

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron