Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

Oprogramowanie CRM

Oprogramowanie i ciekawe narzędzia, pluginy, add-ony
  • Wiadomości
Offline

and24

  • Posty: 31
  • Rejestracja: 2 sty 2016, o 10:50

Oprogramowanie CRM

Post13 cze 2018, o 07:03

Możecie polecić jakieś oprogramowanie typu CRM? Oprogramowanie które wspierałoby procesy produkcyjne w firmie, chodzi o lepszą komunikację z klientem, szukania jego sprawy, postępu prac itd. Taki typowy CRM do codziennych zadań.
Offline

xnn

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 15 sty 2015, o 17:00

Re: Oprogramowanie CRM

Post14 cze 2018, o 07:12

Trudno jest zgadywać jaki system CRM będzie najlepszy. Zwłaszcza dlatego, że na rynku jest naprawdę b. dużo rozwiązań z tego zakresu, z różnymi architekturami, z różnymi modelami czy funkcjonalnościami.
Dążę do tego, bez poznania realnych potrzeb i funkcjonalności jakie będą potrzebne, trudno jest wyrokować. Odsyłam jeszcze tutaj: https://itcenter.pl/
Offline

korter

  • Posty: 35
  • Rejestracja: 25 lut 2016, o 16:45

Re: Oprogramowanie CRM

Post2 sty 2019, o 08:22

Zacznijcie od Berberis. Ma kilka wersji, ale przede wszystkim jest dopracowany i aktualizowany. W zasadzie zapewnia wszystko, co tylko mogłoby wam przyjść na myśl pod względem funkcjonalnym, a przynajmniej nie znaleźliśmy w nim czegoś, co by nam brakowało. Generalnie rozwiązanie zdecydowanie na czasie i ciężko mi sobie wyobrazić normalną pracę bez wsparcia oprogramowania.

Wróć do Software i narzędzia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron