Z uwagi na dużą liczbę wpisów stworzonych bez wątpienia wyłącznie w celu pozycjonowania stron na określone frazy, dodaliśmy do wszystkich linków (w postach i podpisach) atrybut rel="nofollow". Z tego względu wszystkie dodane linki straciły swoją moc pozycjonerską. Forum jest dla Was, dlatego prosimy o zamieszczanie wyłącznie "prawdziwych" tematów i odpowiedzi.

[Kurs PHP CMS] Nie działa obsługa błędów

asp.NET, PHP oraz bazy danych
  • Wiadomości
Offline

maxLay

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 8 lis 2015, o 17:13

[Kurs PHP CMS] Nie działa obsługa błędów

Post8 lis 2015, o 17:19

Witam!

Przerabiam kurs PHP CMS i mam problem z obsługą błędów. Chodzi o to, że w przypadku wpisania nieistniejącej strony nie wyświetla się błąd np. "Kontroler artykuly nie został znaleziony w systemie!", zamiast tego wyświetla się: Fatal error: Call to undefined method home::artykuly() in C:\WampServer\www\supercms\core\main\dispatcher.php on line 34. Co może być tego przyczyną? Korzystam z WampServer 2.5, wersja PHP 5.5.12. Dziękuje za pomoc.
Offline

Jeling

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 15 sty 2016, o 16:48

Re: [Kurs PHP CMS] Nie działa obsługa błędów

Post15 sty 2016, o 16:52

Jeśli dobrze odczytuję komunikat, to próbujesz się odwoływać do niezdefiniowanej metody. Sprawdź plik dispatcher.php i zobacz, czy nie ma gdzieś jakiejś literówki lub innego podobnego blędu. Czasem jeden znak za młao/za dużo/w złym miejscu i wszystko się sypie...

Wróć do Server side

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron